Bubamarice u listopadu 2021.

Listopad je za naše „Bubamarice“ donio mnoštvo aktivnosti i igara. Obilježili smo dane kruha, izradili pekarske kape i slane zalogajčiće, crtali i bojali peciva i učili pjesmicu „Pekar“.

Znamo da je igra osnovna aktivnost djeteta putem koje se ono razvija u svim svojim aspektima, stoga smo poticali simboličku igru naših „Bubamarica“ i pripremali prostorno materijalno okruženje kako bi se djeca mogla uživjeti u ulogu Pekara za vrijeme izrade keksića.

Kraj mjeseca obilježio je Halloween kostimirani party koji je posebno razveselio naše mališane. U tom duhu rezbarili smo bundeve, izradili stolno manipulativnu igru „Uhvati pauka“, pjevali smo pjesmicu o Babarogi i pričali o mitskim bićima. Tako smo došli do novih spoznaja, imaginacije i dijeljenja otkrića s drugima.