Bubamarice u lipnju 2022 obilježile početak ljeta

Bubamarice u lipnju 2022 obilježile početak ljeta 003

Bubamarice u lipnju 2022 svoje aktivnosti provele su u znaku obilježavanja početka ljeta.

Uz upoznavanje karakteristika ljeta, prepoznavanje fotografija krenuli smo u nove igre i aktivnosti. Razne kineziološke igre poput „Daj mi daj,“ „Traži pa nađi,“ „Baci pa skoči,“ pa sve do sklopa istraživačkih aktivnosti.

Bubamarice u lipnju 2022 obilježile početak ljeta 002
Bubamarice u lipnju 2022

Izrada korneta od  papira tehnikom tempere odvele su nas u naš svijet onomatopeje gdje smo uživali u raznim aktivnostima oponašanja životinja i okoline koja nas okružuje.

Djeca i more se vole prikazivali smo kroz likovnu aktivnost „Morski svijet“ – putem otiskivanja dlanova tehnikom tempera. Najvažnije od svega učili smo i najvažnije riječi. Hvala, oprosti, molim i izvoli.

Bubamarice u lipnju 2022 obilježile početak ljeta 001