Kolibrići u lipnju 2022 imali su pune ruke posla

Kolibrići u lipnju 2022 imali su pune ruke posla

Naši mali Kolibrići u lipnju 2022 imali pune ruke posla. Ovaj mjesec naglasak smo stavili naravno na što drugo nego LJETO!!! Izrađivali smo ribe od kartona, akvarij od tuljaka, ljetne šešire, a zamišljali smo da smo mi male ribice koje plivaju morskim dubinama.  

Kolibrići u lipnju 2022 imali su pune ruke posla
Kolibrići u lipnju 2022

Najviše smo uživali u pantomimi s morskim životinjama, te u igri s vodom na otvorenom.

Istraživali smo i kroz enciklopedije proučavali more i morske životinje. Naš vrtić  je postao more, a ribe, hobotnice, morske zvijezde su svugdje oko nas. Na početku mjeseca posjetio nas je Mak teatar s predstavom Mačak u čizmama. Baš smo se lijepo zabavili.

Kolibrići u lipnju 2022 imali su pune ruke posla
Baš smo se lijepo zabavili.

Kao i svake godine u lipnju družili smo se s roditeljima u dvorištu našeg vrtića na tradicionalnoj izložbi dječjih radova.  Kolibrići su bili ponosni na svoje radove i rado ih pokazali roditeljima.

Kolibrići u lipnju 2022 imali su pune ruke posla

Kako Kolibrići vole priče, ovaj mjesec smo pričali razne priče na temu more, a kroz razne pjesmice naučili smo kako se zaštititi od sunca i  koliko nam je voda potrebna za organizam u ovim toplim danima.

Bez obzira na tople dane tjelesne aktivnosti nismo izostavili pa smo i kroz vježbe učili o moru i ljetu.

Jedan divan mjesec je iza nas , dani su sve topliji a mi smo sretni i što se  možemo  s prijateljima družiti i zabavljati i u danima koji su ispred nas.