Kolibrići u studenom – Bio je to mjesec knjige

Kolibrići u studenom - Bio je to mjesec knjige - Dječji vrtić Luna Rijeka

Mjesec smo započeli rezbarenjem bundeve za Halloween te likovnim aktivnostima na tu temu. Studeni – mjesec knjige, obilježili smo prigodnim aktivnostima. Kolibrići u studenom; čitali smo i razgovarali o likovima iz knjiga i slikovnica te tako razvijali pažnju, maštu, koncentraciju, vokabular…

Kolibrići u studenom - Bio je to mjesec knjige - Dječji vrtić Luna Rijeka

Bili smo vrijedni ali i sjajno se provodili, slavili rođendane, guštali na vanjskom prostoru vrtića kada je to vrijeme dozvoljavalo, uživali u predstavi klauna Čupka, posjetili Dječju kuću i Art kino, pogledali profesora Baltazara…

A sada pssst… Moramo biti dobri, da nam dođe Sveti Nikola.

Kolibrići u studenom - Bio je to mjesec knjige - Dječji vrtić Luna Rijeka
Dječji vrtić Luna Rijeka
Kolibrići u studenom - Bio je to mjesec knjige - Dječji vrtić Luna Rijeka
Dječji vrtić Luna Rijeka