Kolibrići u veljači lijepe dane provodili u našem dvorištu

Kolibrići u veljači lijepe dane provodili u našem dvorištu - DV Luna Rijeka

Prvi tjedan veljače ukrašavali smo naše prostorije u maškarani duh. Kolibrići u veljači lijepe su dane proveli u našem dvorištu gdje su bili vrlo fizički aktivni i razigrani. Veselo smo bojili i veliki plakat koji nam predstavlja vodu o kojoj mnogo učimo u sklopu projekta „Voda.“ Na kraju tjedna uzbuđenje je bilo na vrhuncu, vrtić je bio pun princeza, superheroja i likova iz bajke, imali smo rasplesani party u kojem smo svi uživali.

Kolibrići u veljači lijepe dane provodili u našem dvorištu - DV Luna Rijeka

Narednog tjedna poslužilo nas je lijepo vrijeme pa su se Kolibrići ponovno mogli nesmetano igrati u našem dvorištu. Slušali su dječje pjesmice i veselo plesali i u dvorištu i u prostorijama vrtića. Listali smo slikovnice i pričali priče, a u petak smo se opustili na još jednom maškaranom partyju.

Kolibrići u veljači lijepe dane provodili u našem dvorištu - DV Luna Rijeka

Sljedećeg tjedna nastavili smo našim projektom „Voda“ i učili o svojstvima vode. Obilježili smo i „Dan zaljubljenih“ te izrađivali čestitke pomoću tempera i praznih rola papira. Kolibrići su se na maškaranoj zabavi zabavljali u četvrtak, a ovoga petka posjetili smo kazalište lutaka i uživali u predstavi „Pčelica Maja“.

Kolibrići u veljači lijepe dane provodili u našem dvorištu - DV Luna Rijeka

Posljednji tjedan veljače bili smo jako aktivni i veseli.

Uživali smo u aktivnostima koje se vežu uz naš projekt “Voda”, gdje smo učili o važnosti savjesnog korištenja vode, kroz nizanje kapi vode, te kroz uzrečicu ” Nalij u čašu vode koliko možeš popiti”! Bili smo i tjelesno aktivni, te smo usvajali kroz poligon kolut naprijed i tehniku provlačenja i skakanja. Čitali smo priče u jutarnjem krugu i uživali u slobodnim aktivnostima.

Dječji vrtić Luna Rijeka
Dječji vrtić Luna Rijeka
Dječji vrtić Luna Rijeka
Dječji vrtić Luna Rijeka
Dječji vrtić Luna Rijeka