Kolibrići veljača 2022

U skupini KOLIBRIĆI zadnji mjesec zime bio je idealan za korištenje raznih likovnih tehnika kojim su djeca izradila različite šumske životinje.  Kolibriće je najviše razveselilo prikupljanje grančica i lišća po dvorištu te izrada stabla od istoga.

Kolibriće je zanimalo koje su boje u šumi, koje sve materijale nalazimo, a otpjevali su i brojne dječje pjesmice o šumi i životinjama u njoj (Šuma blista, Zeko i potočić, Vesela šuma, Visibaba mala). Slikovnice koje su ih jako obradovale jesu “Domaće životinje”, “Lav i miš”, Priče iz čarobne šume”, “Lane i sova”, “Divlja šuma” i “U srcu šume”

Ovaj mjesec u vrtiću bili su maškarani tanci te su nas posjetile razne princeze i mnogi super-junaci. Upoznali smo Spidermana, Superjunaka, Batmana i ostalu ekipu.  U GKL Rijeka KOLIBRIĆI su pogledali zanimljivu i poučni predstavu “Mrljek i Prljek”