Leptirići i Pčelice u kolovozu zujale su po dvorištu vrtića

Leptirići i Pčelice u kolovozu zujale su po dvorištu vrtića

Naši mali Leptirići i Pčelice u kolovozu zujale su po dvorištu vrtića. Najčešće igre bile su ljuljačka, tobogan i igre s raznim igračkama.

Bilo je tu i likovnih aktivnosti uz vodene boje i tempere koji naši mališani jako vole. Izrađivali smo razne oblike, crtali leptire i pčelice a i uređivali prostor dnevnog boravka. Naša najdraža igra je  uz naše prijatelje i poznate pjesmice koje nas uče tete. Volimo plesati, i pjevati, a kroz onomatopeju prepoznali smo svijet koji nas okružuje te zajednički oponašali takve zvukove.

Jedva čekamo nove igre  koje su za nas pripremile naše tete, a još se više radujemo novim prijateljima koji nam dolaze u rujnu.

Leptirići i Pčelice u kolovozu zujale su po dvorištu vrtića
Leptirići i Pčelice u kolovozu zujale su po dvorištu vrtića 01