Leptirići travanj 2022.

U mjesecu travnju obilježili smo blagdan Uskrs te izradili prigodne poklone, pjevali smo
pjesmice,bojali smo pisanice. Poticali smo razvoj motoričkih vještina kroz različite didaktičke aktivnosti uz pregršt raznih didaktičkih igračaka.

Kroz projekt “Životinje” upoznali smo razne životinje koje žive na farmi,u šumi,u moru. Čitali smo razne slikovnice i učili glasanje životinja. Od kartona izradili smo medvjedića te ga bojali temperama i od otiska dlana i stopala napravili razne životinje. Naši mali leptirići su uvijek jako veseli i vole se igrati bojama pa je cijeli naš prostor tako i osmišljen.


Parkić nas stalno zove na druženje pa svaki naš trenutak u igri koristimo tobogan,
pijesak, ili ljuljačku. Ovaj proljetni mjesec toliko veseo i šaren nas je oduševio i jedva čekamo vidjeti što nam nosi mjesec svibanj. Od nas toliko za ovaj put,mi se idemo igrati…