Leptirići u lipnju 2022 počeli su s glazbenim aktivnostima

Leptirići u lipnju 2022 počeli su s glazbenim aktivnostima

Leptirići u lipnju 2022 započeli su s glazbenim aktivnostima. Uz nama poznate pjesmice, plesali bismo s našim tetama. Izrađivali smo i instrumente od kartona.

Leptirići u lipnju 2022 počeli su s glazbenim aktivnostima
Leptirići u lipnju 2022

Obožavamo promet i prometna sredstva pa su nam naše tete pripremile razne aktivnosti na tu temu. Bojali smo cestu od kartona, lijepili semafor kolaž papirom, a ono što nam se najviše svidjelo bila je vožnja autića po raznim površinama.

Leptirići u lipnju 2022 počeli su s glazbenim aktivnostima
Obožavamo promet i prometna sredstva

Do kraja mjeseca provodili smo temu ljeto. Izrađivali smo ukrase ljetnih motiva za našu sobu. Lijepili kolaž na ribice i jedrilice od kartona,te vodenim bojama bojali kornet od sladoleda. Od stiropora napravili smo akvarij,te otiskom dlana otisnuli ribice. Obožavamo tempere i otiskivanje, pa smo tako otiskom stopala otisnuli japanku.

Svaki trenutak koristili smo da ga provedemo vani na svježem zraku, te su se sprovodile razne aktivnosti s vodom što djeca obožavaju.

Leptirići u lipnju 2022 počeli su s glazbenim aktivnostima