Leptirići u listopadu oduševljeni šarenim balonima

Leptirići u listopadu oduševljeni šarenim balonima - Dječji vrtić Luna

Početak listopada obilježen je Dječjim tjednom u sklopu kojeg su naši leptirići najviše bavili aktivnostima koje su ih najviše interesirale. Leptirići su se najviše zainteresirali za šarene balone koje su bojili i s kojima su se igrali, a sve to uz pjesmicu Šareni baloni.

Leptirići u listopadu oduševljeni šarenim balonima - Dječji vrtić Luna

U sljedećem tjednu obilježavala se tema „Zahvalnost za plodove zemlje“ kroz razne likovne aktivnosti. Također, u sklopu teme su naši leptirići  spoznavali svim čulima i slobodno istraživali u našem dvorištu.

Leptirići su prštali od znatiželje kada smo obilježavali Dane kruha. Njihove vrijedne ručice bile su jako aktivne dok su izrađivali vlastite kruščiće uz pjesmicu Pekar, a njihove glavice krasile su pekarske kapice.

Leptirići u listopadu oduševljeni šarenim balonima - Dječji vrtić Luna

Posljednji tjedan leptirići su obilježili su Dane jabuka. Svaki leptirić donio je jednu jabuku od kojih smo onda zajedno napravili fini kolač od jabuka, a leptirići su uživali u izradi kolača. Također, u sklopu teme bavili smo se i likovnim aktivnostima, leptirići su jabučice otiskivali pomoću tempere na papir te ih i izrađivali pomoću kolaža, a sve to uz veseli ritam pjesmice Jabučice crvena.