Lunići u lipnju 2022 zavirili su u čarolije morskog dna

Lunići u lipnju 2022 zavirili su u čarolije morskog dna 001

Lunići se jako vesele odlasku na more pa su s nestrpljenjem dočekali ljeto. Lunići u lipnju 2022 zavirili su u čarolije morskog dna i naučili da nam mora i oceani koriste na mnogo različitih načina; pružaju nam hranu, utječu na našu klimu i vrijeme, a služe nam i za rekreaciju.

Lunići u lipnju 2022 zavirili su u čarolije morskog dna 003
Lunići u lipnju 2022

Ni toplije vrijeme nas nije spriječilo u igri i aktivnostima na vanjskom prostoru, a najviše smo se zabavljali igrajući razne vodene natjecateljske igre. Lunići jako vole eksperimentirati i istraživati pa traže razloge za sve što se oko nas događa. Primijetili su da voda koju koristimo može biti jako zanimljiva!

Uz pomoć eksperimenata došli su do veoma zanimljivih zaključaka, a naša istraživanja se nastavljaju…

Lunići u lipnju 2022 zavirili su u čarolije morskog dna 002

Lipanj je bio veoma poseban zbog opraštanja od naših dragih predškolaca. U suradnji s odgojiteljicama odabrali su plesne i pjevačke točke koje su izveli u svom dječjem originalnom stilu, a bilo je i suza radosnica te dirljivih spontanih trenutaka za pamćenje. Priredbu su posebno oplemenili svojom prisutnošću naši ponosni roditelji predškolaca te njihova braća i sestre.

Dragi naši predškolci, želimo vam puno sreće u školi, te u svim vašim daljnjim avanturama!

Lunići u lipnju 2022 zavirili su u čarolije morskog dna 004