Među Pčelicama nije nedostajalo dobre atmosfere

Među Pčelicama nije nedostajalo dobre atmosfere - Dječji vrtić Luna Rijeka

Prvog tjedna siječnja vrijedne pčelice većinom uživaju doma na praznicima pa nas nije bilo mnogo. Bez obzira na to što nas je bilo manje nego inače, nije nam nedostajalo dobre atmosfere, puno smo plesali, pjevali i igrali se sa puzlicama i učili ih slagati, učili boje i bojali po papiru. Kada nam je zasjalo sunce otišli smo zujati u naše dvorište.

Među Pčelicama nije nedostajalo dobre atmosfere

Naredni tjedan poslužilo nas je lijepo vrijeme pa smo mogli uživati u našem dvorištu. Također, osim u dvorištu imali smo mnoštvo aktivnosti i u našoj sobi. Tako su Pčelice izradile divan oblak s kišnim kapima, zabavljale se otiskivajući dlanove umočene u temperu te su lijepili komadiće vate na papir.

Dječji vrtić Luna Rijeka

Sljedeći razigrani tjedan obilježili smo kao tjedan zagrljaja i glazbe. Učili smo biti nježni jedni prema drugima, dijelili smo igračke i međusobno si pomagali. U našoj sobi smo izradili kutak s osjećajima koji će nam pomoći u shvaćanju i prihvaćanju vlastitih i tuđih osjećaja. Uživali smo u glazbi, a i sami smo se okušali u sviranju.

Dječji vrtić Luna Rijeka

Posljednji tjedan iskoristili smo lijepo vrijeme za igru i zabavu u našem dvorištu. Vrijedno su Pčelice listale i čitale slikovnice i pokazivale sve poznate ilustracije u njima, a bajka koju Pčelice najviše vole slušati je Crvenkapica. Čest smo posjećivali i naš centar osjećaja te pokazivali sličice.

Među Pčelicama nije nedostajalo dobre atmosfere - Dječji vrtić Luna Rijeka
Među Pčelicama nije nedostajalo dobre atmosfere - Dječji vrtić Luna Rijeka
Među Pčelicama nije nedostajalo dobre atmosfere - Dječji vrtić Luna Rijeka
Među Pčelicama nije nedostajalo dobre atmosfere - Dječji vrtić Luna Rijeka
Među Pčelicama nije nedostajalo dobre atmosfere - Dječji vrtić Luna Rijeka
Među Pčelicama nije nedostajalo dobre atmosfere - Dječji vrtić Luna Rijeka