Otvoren je područni vrtić Stella

Otvoren je područni vrtić Stella - DV Luna

Stigla nam je nova pedagoška godina a s njom i mnoge novosti i aktivnosti u našem vrtiću. Pedagoške godine 2023./2024. Dječji vrtić Luna s ponosom objavljuje otvorenje Područnog vrtića Stella koji se nalazi se na adresi Bok 41, Drenova. Područni vrtić Stella nudi posebno dizajniran prostor s dvije jasličke skupine pružajući djeci najbolje uvjete za rast i razvoj u sigurnom i poticajnom okruženju.

Otvoren je područni vrtić Stella 2 (1)

Skupine područnog vrtića Stella – Pandice i Koalice

Ime skupine predstavlja prvi korak u stvaranju identiteta i pripadnosti unutar vrtićke zajednice. Kroz pažljiv odabir imena skupine potičemo emocionalnu povezanost djece i roditelja s skupinom, stvarajući osjećaj privrženosti i pozitivnog okružja. Naše jasličke skupine nazvali smo “Pandice” i “Koalice”.

Otvoren je područni vrtić Stella - DV Luna
Otvoren je područni vrtić Stella - DV Luna
Otvoren je područni vrtić Stella - DV Luna