Pčelice u studenom 2021.

Kakav su Pčelice imale uzbudljiv i zanimljiv studeni!

Počeli smo s otkrivanjem instrumenata zvukova i naravno plesa. Zajedno smo šuškali, udarali, tresli i tipkali po instrumentima raznih vrsta i oblika. Bili smo veseli orkestar dok su našim prostorijama odzvanjale različite melodije.

Tako spremni za pokazati nekome naše nove talente, dočekali smo i jednog divnog gosta.. Ni više ni manje nego prava Minnie Mouse! Koje je to iznenađenje bilo za naše Pčelice. Plesali smo, pjevali i igrali se s Minnie te smo o njoj pričali još danima nakon.

Nastavili smo marljivo učiti i otkrivati a boje su nam bile sljedeća tema. Čitali smo razne priče i pjesme o bojama te igrali igre kroz koje smo učili raspoznavati i imenovati boje. Sada zajedno pogađamo boje oko nas i na našim slikovnicama te igračkama. Uzbudljiv je bio taj studeni ali s velikim nestrpljenjem čekamo najljepši mjesec u godini.

Sretne i vesele predstojeće blagdane žele Vam Vaše Pčelice !