Pčelice travanj 2022.

U četvrtom mjesecu obradili smo temu “VODA – Temeljni dio života”. Pričali smo u našoj skupini tko sve voli piti vodu, te smo izradili kapljice vode i oblaka za naš pano koji krasi hodnik vrtića. Slušali smo pjesmicu “VODICE U BOČICE” i također čitali priču “Život u kapljici vode”. Obilježili smo Uskrs u našoj skupini i tako izradili zečiće od kartona i kolaža.

Čitali smo priču “Sretni uskrsni zeko”. Životinje smo također obradili pod temom “Bubamarice” pa smo izradili bubamarice od malih ručica i tempere otiskom na papir. Čitali smo priču “Što je bubamara čula na odmoru”. Kraj mjeseca posvetili smo temi “Vau i Mijau”,  te puno razgovarali o našim kućnim ljubimcima.  Slušali smo pjesmicu “Mi smo mačka dva!”. Sunčane dane travnja bili smo vani u našem dvorištu i igrali se.