Pčelice u listopadu uživale u likovnom

Pčelice u listopadu uživale u likovnom 07 (1)

U mjesecu listopadu naše pčelice bavile su se raznim aktivnostima vezanim uz jesen, bile su jako vrijedne, a najviše su uživale u likovnim aktivnostima. Pošto nas je prvi tjedan listopada poslužilo lijepo i toplo vrijeme, naše pčelice su često zujale i u dvorištu dječjeg vrtića gdje su se zabavljale te učile kroz različite igre.

Pčelice u listopadu uživale u likovnom - Dječji vrtić Luna

Pčelice u listopadu uživale u likovnom - Dječji vrtić Luna

Naredni tjedan nastavili smo se baviti aktivnostima vezanim uz jesen pa su tako naše vrijedne pčelice uz pomoć svojih teta lijepile lišće i koru na papir i izradile predivno stablo.

Pčelice u listopadu uživale u likovnom - Dječji vrtić Luna

Pčelice u listopadu uživale u likovnom 07 (1)

U sklopu zdravog tjedna djeca su učila o važnosti unošenja zdravih namirnica, kao i o važnosti unosa dovoljne količine vode u organizam, učenje smo naravno zasladili uz zdrave muffine. Također, kroz tjedan smo i puno vježbali kako bi istaknuli i važnost fizičke aktivnosti uz zdravu prehranu.

Pčelice u listopadu uživale u likovnom 07 (1)

Pčelice u listopadu uživale u likovnom 07 (1)

Posljednji tjedan bavili smo se likovnim aktivnostima vezanim uz temu tjedna „Dani jabuka i bundeva“, a pčelice su najviše uživale u pripremi sočnih kašica od jabuka, banana i keksića.

Pčelice u listopadu uživale u likovnom - Dječji vrtić Luna

Pčelice u listopadu uživale u likovnom - Dječji vrtić Luna