Pčelice u veljači zujale su u našem dvorištu

Pčelice u veljači zujale su u našem dvorištu - DV Luna

Prvi tjedan veljače poslužilo nas je lijepo vrijeme. Pčelice u veljači tako su skoro svakoga dana zujale u našem dvorištu i razvijale motoričke vještine. Izradili smo naše drvo u sobi i jako se zabavljali izrađujući ga, a marljivo smo učili i boje. Za kraj tjedna organizirali smo veseli maskenbal te se dobro zabavili.

Pčelice u veljači zujale su u našem dvorištu - DV Luna

U veselom drugom tjednu veljače pridružila nam se djevojčica Nora i želimo joj dobrodošlicu u našu skupinu. I ovoga petka u maškaranom duhu veljače imali smo maškaranu zabavu, a uspjeli smo otići i u dvorište jer nam je vrijeme napokon malo toplije. U našoj sobi Pčelice su veselo izrađivale ukrase i maskice. U jutarnjim satima ovoga tjedna Pčelice su uživale u tjelesnim aktivnostima u sobi uz glazbu.

Pčelice u veljači zujale su u našem dvorištu - DV Luna

Naredni tjedan bio nam je ponovno ispunjen aktivnostima, zabavom i uživanjem u dvorištu. Početkom tjedna obilježili smo Valentinovo ukrašavanjem naše sobe te su Pčelice zajedničkim snagama obojile srce crvenom temperom i ukrasile pano. Tjedan smo završili još jednom maškaranom zabavom ujedno i zadnjim petkom održavanja maškara u našoj skupini. Uživali smo u predivnim kostimićima i veselim pjesmicama.

Pčelice u veljači zujale su u našem dvorištu - DV Luna

Kraj veljače obilježio je još jedan veseli i razigrani tjedan. Pčelice su iskoristile lijepo vrijeme za izlazak i igru u dvorištu što najviše i vole. Uz fizičke aktivnosti kojima smo se bavili u našem dvorištu učili smo i o našim osjećajima.

Pčelice u veljači zujale su u našem dvorištu - DV Luna