Snježno putovanje Tin-express vlakom

Snježno putovanje Tin-express vlakom 001 (1)

Dana 19. prosinca 2022. godine naše vrtićke skupine Kolibrići i Lunići otišli su na veselo Božićno putovanje u Delnice. Uz dječji smijeh i pjesmu, vlakom punim šarenih kuglica putovali su iz Rijeke u Delnice.

Snježno putovanje Tin-express vlakom 002
Kolibrići i Lunići otišli su na veselo Božićno putovanje
Snježno putovanje Tin-express vlakom 003 (1)

Dobro obučeni, s kapicama na glavama, šalovima oko vrata i rukavicama na ručicama u Delnicama su se Kolibrići i Lunići ludo zabavljali na snijegu i posjetili Delničku Adventsku bajku u kojoj su uživali.

Božićni sajam

Tradicionalno kao i svake godine 20. prosinca otvorili smo Božićni sajam u hodnicima naših vrtićkih i jasličkih skupina. Naša vrijedna dječica su kroz cijeli prosinac sa svojim odgajateljicama izrađivala Božićne ukrase, čestitke i kolačiće koje smo izložili na stolovima našeg sajma.

Snježno putovanje Tin-express vlakom 004 (1)
Tradicionalno smo otvorili smo Božićni sajam
Tradicionalno kao i svake godine 20. prosinca otvorili smo Božićni sajam

Uz pomoć roditeljskih donacija sakupili smo novce za nove igračke kako bi još više razveselili naše najmlađe.

Ovim putem želimo se još jednom zahvaliti divnim roditeljima koji su nam pomogli da ostvarimo naš cilj i razveselimo naše najmlađe!

Tradicionalno kao i svake godine 20. prosinca otvorili smo Božićni sajam