Veljača u Lunićima ispunjena zabavom

Veljača u Lunićima ispunjena zabavom - DV Luna

Prvi tjedan veljače bio je prepun zabavnih trenutaka. Veljača u Lunićima bila je jasno u maškaranom duhu. Lunići su veselo proveli tjedan, izrađivali smo ukrase, pekli fritule i maskirali se u sve što smo poželjeli na našem karnevalskom partyju.

Veljača u Lunićima ispunjena zabavom - DV Luna
Veljača u Lunićima ispunjena zabavom - DV Luna

Naredni tjedan iskoristili smo lijepo vrijeme uz razne fizičke aktivnosti u obližnjem parku razvijali smo naše motoričke vještine, ali i jako se veseli igranju na otvorenom. Tjedan je bio raznovrstan i šaren, prepun smijeha i plesa. Obilježili smo svjetski dan pizze, naučili od kuda dolazi i kako se sprema.

Kroz projekt “Put oko svijeta za 40 dana” uz niz fotografija i priča Lunići su puno naučili o Italiji, talijanskim građevinama, Koloseumu i Kosom tornju i “plutajućem” gradu Veneciji. Na kraju tjedna Lunići su se ponovno ludo zabavili na maškaranom partyju.

Veljača u Lunićima ispunjena zabavom - DV Luna

Sljedeći tjedan obilježili smo dan zaljubljenih, izrađivali razne poklone te izmjenjivali poklone sa svojim simpatijama. Pričali smo o tome što je za nas ljubav i izradili plakat s našim izjavama o ljubavi, crtali smo, pjevali, maskirali se i svakodnevno odlazili na obližnje igralište i trenirali. Kraj tjedna obilježili smo odlaskom u kazalište lutaka i pogledali predstavu “Pčelica Maja”.

Veljača u Lunićima ispunjena zabavom - DV Luna

Narednog tjedana kroz projekt “Put oko svijeta za 40 dana” na red je došla Amerika. Cijelog tjedna Lunići su veselo učili o Americi, njenim državama, gradovima i znamenitostima te u svojoj mašti proputovali kroz prostranstva ove zemlje. Likovno smo se izražavali raznim tehnikama i pokušali dočarati Ameriku, a lijepo vrijeme iskoristili igrom na obližnjem igralištu.

Veljača u Lunićima ispunjena zabavom - DV Luna
Veljača u Lunićima ispunjena zabavom - DV Luna
Veljača u Lunićima ispunjena zabavom - DV Luna
Veljača u Lunićima ispunjena zabavom - DV Luna
Veljača u Lunićima ispunjena zabavom - DV Luna